Атлетски работи женски атлетични јадро плетени панталони достапни во редовни и ситни

Атлетски работи женски атлетични јадро плетени панталони достапни во редовни и ситни

DEN 511.68

Достапност

Проверка на инстант леснотија. Овие удобни плетени панталони од атлетски дела се предодредени да бидат вашиот нов викенд да се изработи со мека ткаенина и без напор влечење на половината. Само фрлете ги омилените мета и патики и сте надвор од вратата! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи ситница со големина m. Мидриз. Опремени. Повлечете стајлинг. Еластична половината со влечење. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Атлетичко јадро плетени панталони за жени од атлетски дела.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката