Кајната смисла на низата броење памучен лист поставен свилен допир крал лаванда

Кајната смисла на низата броење памучен лист поставен свилен допир крал лаванда

DEN 2.67

Достапност

КарактеристикиITem : Sleats Tyle Sleat Style : E 400 Silky Touch Thread Count : 400 Size : Kingmaterial : 100% Cottontextile Construction : Sate En Attributes : True Grip® Патентиран вграден, свилен допир, мека и cozyabout HENT : Extrement мека и мазна со високи шинифиниши : Супер мека завршница : СОДРИНА Dyedhemstitching : Класичен Z- Hem Sheet Карактеристики : True Grip® Патентиран вграден лист се вклопува во душеци од 7 до 18 инчи. Дополнително силно насекаде околу еластична го прави листот да се вклопи и да остане во место. Оригин : Индија Кортикации и акредитација : Овој производ е произведен во фабриката која е сертифициран со ОЕКО-Текс, чекор-сертифициран (направен во зелена боја), OHSAS-18001, BSCI , ISO-14001, ISO-9001, LEED сертификат од зелениот совет на САД и др. Број на парчиња : 4 Вклучувања : 1 рамен лист, 1 вграден лист, 2 перници за перници до длабочина на душекот : до 18 инчи на димензии утврден лист : 78 инчи широк x 80 Инчи Longflat Sheet : 108 инчи широк x 102 инчи Longpillowcase : 20 инчи широк x 40 инчи, долга грижа и Cleaning Machine Washableabout Us Color Sense е ексклузивен бренд од куќата на еден најголем производител на постелнини во Индија. Ние сме еден од водечките играчи во глобалната домашна текстилна индустрија- за јаките страни на технологијата, искуството и иновациите. Ние сме посветени да им обезбедиме на сите наши клиенти посакуван квалитет, услуги и вредност за парите преку нашите производи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката