Социјален ангел, женски плус руширан костим за капење Танкини

Социјален ангел, женски плус руширан костим за капење Танкини

DEN 1327.20

Достапност

Удобно покритие плус ласкаво вклопување е формулата за вашиот следен омилен врв за пливање. Социјалниот ангел, кој го прегази костимот за капење Танкини, нуди силуета за слабеење со руширање на страните. Прилагодливи ленти со отстранливи чаши ви овозможуваат да го прилагодите вашиот стил, така што се чувствувате и изгледате најдобро во текот на целиот ден. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вид на чаши : Отстранливи чаши. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Прилагодливи ленти. Деколте : квадратен врат. Карактеристики : Странично руширање; печатење на сите. Плус со големина го разгали врвот на костимот за капење Танкини за жени од социјален ангел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката