Забава лабораторија за забавни лаборатории за бебиња за бебиња за бебиња, затнување од сандала, големини со 4-13

Забава лабораторија за забавни лаборатории за бебиња за бебиња за бебиња, затнување од сандала, големини со 4-13

DEN 359.84

Достапност

Децата кои ја сакаат песната за бебиња ајкула ќе ги сакаат овие затнувања од лабораторијата за забавни крокови, во која се наоѓаат целото семејство ајкула на групата. Неверојатно лесни и забавни за носење, овие сандали имаат одзоли од крослитска пена за подобра влечење, поддршка и удобност. Повратните ленти за потпетици нудат посигурно вклопување. Овие затнувања се прилагодливи со привлечностите од ibиббиц. Чекор во повеќе забава со нов пар од забавната лабораторија! Дупките за вентилација се сместуваат на ibиббиц xe2 x84 xa2 шарми. Ленти за потпетици на потпетици xc2 xa0offer безбедно вклопување. Лесно за чистење. Иконски удобност на кроковите xe2 x84 xa2 : лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката