Расел НЦАА Луисвил Кардиналс Машка атлетска вклопена црна бура сиво влијание ти

Расел НЦАА Луисвил Кардиналс Машка атлетска вклопена црна бура сиво влијание ти

DEN 560.00

Достапност

Покажете им на сите за кои се вкорени на денот на играта со маицата Расел НЦАА Луисвил Кардиналс. Направено е со 100 проценти полиестер за целодневна удобност и го карактеризира логото на тимот на предната страна со својата популарна фаза. Оваа машка атлетска мета има дизајн на црно и бура од сиво влијание и доаѓа во неколку големини. Тоа прави добар подарок за обожавател или алумни. Машината е за миење за лесна грижа. Расел НЦАА Луисвил Кардиналс Машка атлетска вклопена црна/бура сива удар од типот : машка кратка ракав тема има лого на тимот на фронтот. 100% полиестер. Машина за перење. Достапно во големини : S, M, L и XL.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката