'Brien Hammer Head Head Tube Tube

'Brien Hammer Head Head Tube Tube

DEN 319.68

Достапност

Како и ајкулата, О'Брајан Хамерхед 2 се лизга без напор низ водата и се справува со секоја ситуација. Додека возачите се камшикуваат зад бродот, екстра-широкиот предниот дел и покачените страни на Хамерхед обезбедуваат совршена количина на стабилност и контрола бидејќи се прескокнува и се кае низ брановите; правејќи забавно, диво возење. Наменет за најмногу двајца возачи, Hammerhead 2 ја карактеризира нашата горната палуба Softec за максимална удобност и 6 меки рачки за мрежење, така што возачите можат да ја прилагодат својата позиција и да извлечат максимум од своето возење. Оваа цевка за бродски брод O'Brien има максимален капацитет до 2 лица или 340 фунти, користете TOWTOPE на затегнување на затегнување од 2.375 IBS.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката