Безобразен шалтер столици од розово злато и зелена боја

Безобразен шалтер столици од розово злато и зелена боја

DEN 0.67

Достапност

Уживајте во практичноста и стилот на оваа минималистичка столче од шалтер. Се одликува со привлечна дво-тон комбинација на материјали. Седиштето на ткаенина-топа на стока е удобно за удобност. Розовите златни нозе нудат бујни акценти. Оваа дво-тон-шалтер столче му дава на вашиот домашен бар или кујнски контра минималистичко присуство. Комплетот вклучува : две (2) столчиња од шалтер -висина тапацир : зелена ткаенина дрво завршување : Потребно е собрание на розово злато : Да.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката