И момчиња активен џемпер за екипаж на екипаж, големини 4-18

И момчиња активен џемпер за екипаж на екипаж, големини 4-18

DEN 320.00

Достапност

И 1 момчиња „Fast Break“ екипаж џемпер со долг ракав е совршен стилски изглед. Совршен да го задржи удобно и стилски на неговите активности или денови на слободно време. Џемперот за екипаж на пуловер има кошаркарска графика од предната страна. Екипажот е направен од 100% полиестерско руно, што го прави средна тежина и совршен за положување. Совршено се спарува со кој било од нашите и1 џогер или кошаркарски шорцеви за целосен изглед на и надвор од теренот. И 1 момчиња руно џемпер од екипаж. Ребрести манжетни полите. Графички. Худ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката