Атлетски работи Машки и големи машки 9 Брзо суво, до 5xL

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Брзо суво, до 5xL

DEN 559.84

Достапност

Без разлика дали работите надвор, со тенденција на некоја работа за задоцнети дворови, трчање работи или само лежејќи се дома, овој атлетски работи Брзо суво боење на мажите и големиот маж, ви дава сè што сакате во врвот на изведбата. Заедно со својата атлетска вклопување и активна силуета, овој брз сув бои за кратко е направено со мини саќе мрежа што овозможува многу дишење. Лесната ткаенина е дизајнирана со технологија за влага за влага Driworks која ја апсорбира потта, ве одржува суво и удобно за целодневно носење. Ова кратко има еластична половината со прилагодлив цртеж и е исто така без ознака за леснотија и удобност во движење. Не пропуштајте ја оваа ексклузивна ставка денес! Добијте го вашиот брз сув бои за кратко денес! Матец со тоа што ја духовиле бојата или мускулната маичка. Интернет ексклузивно. 74% рециклирана поли/ 26% поли. Активно вклопување. Технологија за влага за губење на влага. Ткаенина за дишење. Еластична лента за половината. 9 "inseam. Кратка боја на боја. Контрастна цртање на боја. S-5xl. Без ознака. Машината за перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката