Wham-o Slid N Slide Rider Double Wave

Wham-o Slid N Slide Rider Double Wave

DEN 9599.84

Достапност

Не е достапен краток опис Дали го имате она што е потребно за да биде крајниот возач на бран? Сега можете да се тркате со вашите пријатели додека се лизгате со возачот на двојни бранови на Wham-O Slide! Совршена активност во задниот двор за вас и вашите пријатели во тие жешки летни денови! Возачот на двојни бранови е доволно голем за 2 деца да се лизгаат во исто време, додека тие се испрскаат континуирано со вода до целиот пат надолу. Се занимава со секое стандардно црево за градина и трае само неколку минути за да се постави. Долги 16 стапки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката