Личен грејач на Солеил FH-06B црна

Личен грејач на Солеил FH-06B црна

DEN 799.84

Достапност

Останете топло и пријатно за време на студеното време со овој црн солеил личен грејач, FH-06 B. Се одликува со лесен за употреба дизајн со три поставки за топлина и прилагодлив термостат. Овој личен преносен грејач може да се користи во спални соби, бањи, кабини и други области. Вклучува функција за заштита од прегревање, како и автоматско термичко намалување за дополнителна безбедност. Светлината на индикаторот за напојување ви овозможува да знаете дека овој грејач работи и разноврсниот дизајн може да се користи исправен или од нејзина страна. Можете да изберете од две поставки за топлина и вентилатор, а надворешноста останува кул на допир. Личен грејач на Солеил FH-06 B, црн : грејач на вентилатори. 2 Поставки за топлина : 750 W/1500 W. Светло на индикаторот за моќност. Прилагодлив термостат. Загревање на заштитата. Автоматско термичко намалување. Преносен грејач на Soleil може да се користи исправено или од нејзина страна. Вклучува поставување само вентилатор. Екстериерот останува кул на допир. Преносен дизајн. Вклучува рачки за лесно носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката