Чизми со акцент на девојчето, чизми со крзно

Чизми со акцент на девојчето, чизми со крзно

DEN 3.00

Достапност

Co.zy Faux Fur и Accent Accent додадете стил на овие девојчиња Хафи чизми од Brinley Co . Овие чизми за влечење се карактеризираат со обвивка за овча кожа за топлина во елементите. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 4. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Бринли Ко. Висина : Средно-теле. Стил : Повлечете. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 0,75 - инчен блок. Висина на вратилото : 8 инчи. ОПИКЦИЈА : 13 инчи. Поставена : Фаукс овча кожа. TPR one. Место чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката