Бесплатно собрание женски хеланки

Бесплатно собрание женски хеланки

DEN 0.67

Достапност

Стилски едноставен. Хелангите на Слободното склопување ја погодија слатката точка со само-десна должина што не е предолга и не е премногу кратка, ултра-ласкава дизајн со висок половински систем и многу истегнување за потег. Спарете ги со омилен врв и сте на пат .. до теретана, до забавен ден со пријателите или само за да висат дома! Исклучиво на. Материјал : 78% полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 24 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Широк еластична лента за половината. Ockебови : Еден внатрешен џеб на половината. Карактеристики : Супер-мека ткаенина со праска. Womenенски 7/8-нозе од бесплатно собрание.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката