Текстил за домашни текстуални персонализирани стандардни таблички за салон за чаши

Текстил за домашни текстуални персонализирани стандардни таблички за салон за чаши

DEN 3.33

Достапност

Нашите сопствени монограмирани 100% турски памук луксуз Тери Чаиз салон се направени за да ги заштитат вашите перници од штетно сонце, истури, абење и солза додека обезбедуваат одлична лична хигиена и дополнителна удобност. Без разлика дали е на базен или плажа, уникатниот дизајн со 102 ”дополнителна должина, совршено одговара на повеќето перници на пазарот. Обезбедува дека салонот Chaise е целосно покриен и ги прави истрошените столици да изгледаат нови и шарени. 100% оригинален турски памук. Мерења : 32 „широки, 102“ долги. Може да одговара на перница до 5 "дебела. Џеб на врвот на капакот на Chaise Lounge е долга 18", 5 "длабока. Машината што може да се мие и се суши. Направено во Турција. Гордо извезено во САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката