Чудо на нација без ракави на екипажот на вратот на екипажот, преброј се, брои, пакувања

Чудо на нација без ракави на екипажот на вратот на екипажот, преброј се, брои, пакувања

DEN 271.84

Достапност

Совршено е да се носи на училиште или надвор со пријателите, овие фустани со плетени резервоари од памук од Wonder Nation имаат забавен и модерен принт што ќе го сака. Овие резервоари фустани се одлични парчиња положување за гардеробата на вашето мало девојче. Децата заслужуваат облека што е забавно носењето. Симпатично како копче во супер-мекиот, неверојатно симпатичен резервоар фустан на Wonder Nation. Таа ќе го сака удобното чувство, ќе го сакаш лесно и исклучено. Продаден исклучиво на. Вклучува : 3 фустани. Екипаж. Без ракави. Сирена принт. Деликатно тресење на половината. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Памук резервоар фустани за девојчиња за бебиња и девојки за мали деца од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката