Чизми за токи на глувци за време и трајно време

Чизми за токи на глувци за време и трајно време

DEN 591.84

Достапност

Овие симпатични и трендовски женски чизми за токи на глуждот од време и TRU се карактеризираат со ленти за крцкање со горната кожа од кожа и акцент на тока - совршен за вашата омилена облека оваа сезона. Страничниот патент овозможува лесен влез и стапалото на меморијата од пена ќе ви помогне да бидете пријатни за целодневните излегувања. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на влечење; Затворање на патент. Карактеристики : пети слични на квадрат; каиш на крцкање со детали за тока; Меморија за пена. Чизми за женски глужд за женски за жени од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката