Tonic Studios наспроти димензиите умира-слатко букет за нечистотија

Tonic Studios наспроти димензиите умира-слатко букет за нечистотија

DEN 571.84

Достапност

Направете коверти, создадете убави позадини или неверојатни дополнувања на кој било проект за занаетчиство со умирањата од Tonic Studios! Ковертите можат да се користат за подароци, во списанија, како позадина за картички или во мешани медиуми. Умирањата можат да се користат со повеќето машини за сечење на умирање (продадени одделно). Пликот одговара на картичка 4x4 инчи. Пакетот содржи слатко букет за нечистотија : 11 умира. Увезени. Tonic Studios Verso Dimensions Dies-Slest Nothings-Surprise букет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката