Игра на тронови машка зима доаѓа панталони за пижами

Игра на тронови машка зима доаѓа панталони за пижами

DEN 2.00

Достапност

Не сте подготвени да се збогувате со добивањето? Потоа купете ги овие машки игра на тронови. Направени од меки Jerseyерси и со влечење на половината, тие даваат неверојатна удобност. Копче за летање и странични џебови за лизгање додадете функција. Официјално лиценцирана облека за игри на тронови; Супер мека маичка; Влечење на половината; Летање на копче; Џебови од странични лизгања; Уметноста за печатење на екран.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката