Шорцеви за велосипеди на Лив и Лоти Јуниорс, 2-пакет

Шорцеви за велосипеди на Лив и Лоти Јуниорс, 2-пакет

DEN 3.33

Достапност

Трендовски шорцеви што надминуваат велосипедизам, шорцевите за велосипеди на Лив и Лоти, 2-пакети додаваат сигурна основа за вашата гардероба за викенд. Завршете го лежениот изглед и стил со преголема мета и вашите омилени тренери. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-пакет вклучува : 2 пара шорцеви. Висок пораст . Повлечете стајлинг. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Велосипедски шорцеви 2-пакувања за јуниори од Лив и Лоти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката