Wrangler Men's Ripstop Elastic Elastic задниот половината на половината

Wrangler Men's Ripstop Elastic Elastic задниот половината на половината

DEN 319.52

Достапност

Развиена со удобност и издржливост што ја очекувате од Wrangler, Wrangler Rip-Stop Back Elastic Chort Short е совршен краток за секоја дневна активност. Двете странични џебови на карго, два предни џебови за цртање и два џебови за заварување на заварување обезбедуваат доволно складирање за сите ваши работи додека еластичниот заден половината ви дава удобност и лесно движење во текот на целиот ден. Шортерите за памучни патенки на Wrangler, обезбедуваат удобност и издржливост за вашиот активен животен стил. Тие имаат задна еластична лента за половината и цврста градба на памук. Многу складирање може да се најдат во страничните џебови на карго, предните џебови на цртање и џебовите за заварување на задниот дел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката