Трговска марка ликовна уметност Каролина turtledove Canvas Art by John James James Audubon, Wood Frame

Трговска марка ликовна уметност Каролина turtledove Canvas Art by John James James Audubon, Wood Frame

DEN 242.72

Достапност

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини Johnон Jamesејмс Аудубон. 16 "x 20". Платно и дрво. Скоро не се разликува од оригиналот. Затегната рамка. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката