Женски вкусен џемпер од кардиган

Женски вкусен џемпер од кардиган

DEN 1.67

Достапност

Сигурни сме дека откако ќе го ставите овој долг дастер на него, нема да излезе со тоа супер мека пријатна ткаенина и долга должина, ќе бидете топло цела сезона, прави одлично поставено парче долга долга должина на отворено. 2 џебови. Машинско миење ладно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката