Џебови со време и вин најлонски крст

Џебови со време и вин најлонски крст

DEN 319.84

Достапност

Одете без раце, останете вратени со овој лесен најлон крст од време и TRU. Мерки : 9,5 "W x 7.75''h x 3''d. Прилагодлива лента за вкрстено ниво со капка од 22 ''. Затворање на горниот дел. сопственик. 100% најлон. Избришете чиста. Увезени. Лесни кеси за крстосници за жени од време и TRU.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката