Атлетични патики на женските Rhinestone Madden NYC

Атлетични патики на женските Rhinestone Madden NYC

DEN 512.00

Достапност

Време на искра. Овие патики на rhinestone од Маден Cујорк додаваат малку сјај на вашиот ден. Од теретана до трчање на работи до само удар и релаксирање, овие шик патики се совршен баланс на модата и функцијата. Предниот дел од чипка обезбедува прилагодено и безбедно вклопување и влошената влошка пена ви дава целодневна удобност. Овие сигурно ќе станат ваши нови чевли. Материјал : Полиуретан горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Фронт на чипка. Карактеристики : Акценти на Rhinestone; Усогласена пена. Патики на Rhinestone за жени од Мадден NYујорк.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката