Activeенски активен stargazer stargazer Alliver Prinser Performance Legging

Activeенски активен stargazer stargazer Alliver Prinser Performance Legging

DEN 319.84

Достапност

Ова нозе на Avia Stargazer е разноврсно парче гардероба за секојдневно носење или вашата омилена рутина на тренингот. Во ногата има мешавина на отпечатоци од starвезди на фолија, како и целосен космички принт и има можност за влага за влага што ја крева потта од вашето тело, оставајќи да се чувствувате ладно и суво. Вметнувањата во решетката се стилски и се одлични за вентилација, а џебот на задниот патент на половината може да ги држи клучевите или картичките додека сте во движење. Loveе го сакате начинот на кој изгледате и почувствувате во овие активни перформанси Каприс. Ткаенина : 80% полиестер/20% спандекс; Power Mesh : 78% полиестер/22% спандекс. Изведба на нозе. Висок пораст, 28 ”inseam. Опремени низ целиот. Рамни споеви. Без ознака. Внатрешна еластична лента за половината за подобро вклопување и удобност. Достапно во разновидни отпечатоци. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката