Кутија за чевли со платно од гума

Кутија за чевли со платно од гума

DEN 784.00

Достапност

Краток опис не е достапен кутија за чевли со платно од гума : платно кутија има отворање со двоен пристап. Вклучува ленти со лесен шминка. Три прозорци овозможуваат лесно гледање без да ја отворите кутијата. Поставена отпорна на дамки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката