Sofia Farmsенски женски Мелиса Високиот пораст Супер Флеј се повлекува на фармерките

Sofia Farmsенски женски Мелиса Високиот пораст Супер Флеј се повлекува на фармерките

DEN 3.00

Достапност

По безброј сезони на фармерки со права нога и слаби, враќањето на разгорен тексас е добредојдена промена. Ласкавото се вклопува низ колкот и бутовите спарени со запалената нога ги прави овие фармерки од Мелиса од фармерките на Софија, ласкаво дно што ја издолжува ногата-дури и повеќе кога се спарени со чевли со потпетици или чизми. Комплетирано со искривена полите и суптилна контрастна тексас миење за натопено инспириран изглед. Запалените фармерки изгледаат одлично со класични, скоро подготвени основи како тенки кардигани и падови на копчињата за стилови на мажи. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Después de innumerables temporadas de jeans ajustados y de cortes de pierna rectos, recibimos el regeso de la mezclilla acampanada con los brazos abiertos. Фаворитот на Ел Тале en muslos y caderas junto al corte de pierna acampanado hace de estos jeans melissa de sofia jeans una prenda que hará que tus piernas luzcan más largas, Especialmente cuando la combinas con zapatos o botas de tacón. El Estilo Se Completa con un ruedo raído y un sutil lavado de mezclilla para un изгледа con dos tonalidades. Лос Jeansинс Акампанадос Се Вен Муј Биен Комбинадос Кон Прендас Клисикас Комо Лос Крдиган Енталадос и Лас Камис Естило Маскулино. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Fit : Slim Fit; Флеј -нога/Корте Енталадо; Корте де Пјерна Акампанадо. Подигање и инсејм : високи; 10,5 ”преден пораст; 15,25 ”Подигнување на грбот; 33,5 ”inseam/tiro alto; Тиро Делантеро де 10.5ʺ; Тиро Трасеро де 15.25ʺ; 33.5ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura alástica para más comodidad. Ockебови : 2 џебови на грбот држат најважни работи/2 Bolsillos posteriores para lo e Sencial. Карактеристики : тексас на истегнување; Frayed Hem/Mezclilla Elástica; Рудо Раадо. Зошто ќе го сакате тоа : стил на влечење со трендовски нога на пламен, тотално кул. Theенски мелиса Супер Флеј се повлекува од фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката