Белешка честитка на Денот на таткото 5.8 x8.3

Белешка честитка на Денот на таткото 5.8 x8.3

DEN 63.84

Достапност

Дајте му на одличен татко најдобро што е овој ден на таткото со внимателна картичка за Денот на таткото. Со топло чувство и убав дизајн, има многу простор да напишете своја порака внатре на еден од вашите омилени луѓе. Тој сигурно ќе ја цени срдечната нота од неговиот син, ќерка, сопруг, сопруга, родители, внуци или пријател на еден ден направен специјално за славење на него. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Белешка картичка на Денот на таткото (Среќни желби на Денот на таткото) Посакувајте одличен татко среќен ден на таткото со внимателна картичка за Денот на таткото, тој е сигурен дека ќе го цени . Покријте ги белите starsвезди и ефектот на дизајнот на боке на светла портокалова позадина, нагласена со метална фолија. Внатре во гласи : „Ваш ден е да се запамети, да се чувствуваш ценето, да знаеш дека славеш. “. Со елегантен дизајн и топло чувство, оваа картичка е совршен начин да славиме голем татко, очув, дедо или друг важен човек во вашиот живот . Мерки за картички за Денот на таткото 5,8 "x 8.3" и доаѓа со координативен плик. Печатено на висококвалитетна хартија, еколошки честитки на Халмарк се прават со дрвја од добро управувани шуми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката