Мини глувче памук тесни фит пижами, сет

Мини глувче памук тесни фит пижами, сет

DEN 1.00

Достапност

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој има свои омилени ликови. 4-PC сет вклучува 2 шарени печатени врвови со кратки ракави, 1 кратко дно и 1 долг дно со еластична лента за половината. Совршен за мешавина и натпревар. Памучно ребро. Сноп-вклопување. Памук тесни фит пижами, сет од 4 парчиња (девојки за мали деца).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката