Девојки печатени и цврсти хеланки, големини 4-16

Девојки печатени и цврсти хеланки, големини 4-16

DEN 239.84

Достапност

Убаво откритие! Две пакувања на хеланки од RBX прават одличен додаток на нејзината гардероба со разноврсност и разновидност. Изработена во удобна ткаенина од памук со малку истегнување, овие хеланки на девојчињата се дизајнирани со цврст тон и отпечатоци од сите-совршени за да се мешаат и да се совпаѓаат со нејзиниот омилен резервоар и врвови за целосна, забавна облека! Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара хеланки. Fit : Опремена. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврст тон и отпечатоци од сите. Печатени и цврсти хеланки на девојчињата од RBX.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката