Студијата за глинка Дијамант копајте го случајот, 24-броеви

Студијата за глинка Дијамант копајте го случајот, 24-броеви

DEN 1.67

Достапност

Копајте и откријте неверојатни богатства, вклучувајќи вистинско злато или скапоцени камења! Ги вклучува сите алатки што ви се потребни! Пронајдете содалит, жолт жад, снегулка опсидијан, нов adeејд, рок кристал, аметист или сол кристал или вистински дијамант! Студијата за насмевка Diamond Dig It Case, 24-отплата : Diamond Dig It 24pk Case. Секој случај со дијамант го ископа 24pk, вклучува 24 слепи кутии за да ископате. Вклучува по еден од дијамант, смарагд, рубин и сафир. Со 1 на 24 шанса да најдете вистински скапоцени камења, ќе мора да го ископате за да видите што ќе најдете. Се претстави на You Tube. 1 од 24 шанса да најдете вистински скапоцени камења. Вклучува молет и длето. Исто така, најдете камења како аметист, adeејд, опсидијан и многу повеќе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката