Фишер-Смејте Се И Научете Паметни Фази Таблет

Фишер-Смејте Се И Научете Паметни Фази Таблет

DEN 2.67

Достапност

Фишер-Цена Смејте Се И Научете Паметни Фази Таблетот е преправање таблет компјутер само за вашето бебе. Оваа електронска играчка за учење има 28 копчиња "апликација" за притискање на бебето за активирање на повеќебојни светла, песни, звуци и фрази за букви, први зборови, животни и многу повеќе. И со технологија За Паметни Фази, можете да го префрлите учењето додека вашето бебе расте со 3 нивоа на игра со различни развојно соодветни песни, фрази и звуци. Интерактивни преправаат таблет компјутер играчка со мулти - боја светла, музика, звуци и фрази. Вклучете ја играта за учење додека бебето расте со 3 паметни Фази. 28 копчиња "апликација" активирајте светла, музика и фрази за учење 100+ песни, звуци и фрази учат букви од азбуката, бои, први зборови и многу повеќе. За доенчиња и мали деца на возраст од 12-36 месеци.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката