Рико Индустрии Колеџ Југозападен Баптист Алтернативно Двострано Знаме На Автомобилот-16 19 - Силен Столб Што Се Закачува На Автомобилски Камион

Рико Индустрии Колеџ Југозападен Баптист Алтернативно Двострано Знаме На Автомобилот-16 19 - Силен Столб Што Се Закачува На

DEN 1.67

Достапност

19 " Цврстата Пластична Прачка Лесно се Прицврстува На Прозорецот на Возилото. 2-Странично Најлонско Знаме Измерете приближно 14 " х 11". Карактеристики задебелени бои и тимска графика. Прави Одлична Идеја За Подарок за Вашиот Омилен Супер Обожавател. 19 " Цврста Пластична Прачка Лесно се Прицврстува На Прозорецот на Возилото. Двострано Најлонско Знаме Измерете приближно 14 "x11". Поддржете Го Вашиот Омилен Тим. Прави Одлична Идеја За Подарок. Официјално Лиценцирана Стока.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката