Капезио Тим Основи Камизола Трико в Прилагодливи Ремени-Девојки

Капезио Тим Основи Камизола Трико в Прилагодливи Ремени-Девојки

DEN 255.84

Достапност

Колекцијата на танчерка не можеше да биде целосна без нашето најпопуларно Трико Од Камизола со Прилагодливи Ремени. Овој обложен лав е направен од најлонска и спандекс комбинација која е мека и флексибилна. Прилагодливите ремени обезбедуваат прилагодено вклопување, додека двојните зашиени шевови гарантираат долготрајно абење. Достапно во повеќе бои за да одговара на секој стил. Прилагодлив камизол трико. Прилагодливи ремени со метални лизгачи куки и јамки. 90% Најлон 10% Спандекс.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката