Мизуно Самурај Бејзбол Фаќач На Градите Заштитник 15

Мизуно Самурај Бејзбол Фаќач На Градите Заштитник 15

DEN 607.84

Достапност

Нашата најпродавана серија опрема, Ние ги градиме Самураите Со висококвалитетни материјали направени за сериозниот фаќач кој бара перформанси. Ние ја нудиме оваа серија во многу бои за да бидете сигурни дека имате шанса да изгледате и да се чувствувате како професионалец, без разлика на кое поле играте. мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Отстранливи Крилја : Патентиран дизајн за зголемување на заштитата, додека не се загрозува мобилноста. Систем За Врзување мизуно со Двојно Прилагодување На Бравата : Нуди супериорно, сигурно вклопување. Воздушна Мрежа Назад : Нуди дишење и дополнителна удобност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката