Миленичиња Life ® Chompter Дура-Џвакање Кадифен Водоотпорен Влечење Најлон Куче Играчка

Миленичиња Life ® Chompter Дура-Џвакање Кадифен Водоотпорен Влечење Најлон Куче Играчка

DEN 351.84

Достапност

Животниот Чоптер За Миленичиња дура-џвакајте цврста играчка за кучиња се одликува со силен состав на надворешна обвивка од тежок степен направен со цврсти Најлонски и Полиестерски влакна. Карактеристики засилено шиење од двете страни на затегнувачот со двострани рачки за пријатно влечење играјте со силна отпорност на залак додека сте дизајнирани да траат. Оваа играчка е исто така отпорна на вода и супер лесна за чистење. Достапно во Повеќе Бои.Водич за големина : Димензии На Големина Lx Wx H (Во Инчи) : 13,8 x 5,9 x 4,7 Составен од супер издржлива цврста надворешна најлонска обвивка. Обезбедува силна отпорност на залак, дизајниран да трае!. Двострана способност за влечење со двојно засилено шиење за дополнителна издржливост. Внатрешна обложена со Еколошки рециклирачки внатрешен кадифен полифил, целосно отпорен на вода и лесен за чистење. Достапно во Повеќе Бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката