Готвач Дизајни® Црн Готвач Палто Со Копчиња За Јазли

Готвач Дизајни® Црн Готвач Палто Со Копчиња За Јазли

DEN 239.84

Достапност

Храната не е единственото нешто што треба да го совладате во кујната. Издвоите во стил со нашиот цврст црн готвач палто. Дизајниран имајќи ја предвид презентацијата, овој капут доаѓа со стоечка јака, манжетни со чиста завршница и десет копчиња за јазли за да бидете сигурни дека сите знаат дека имате контрола. Подгответе се да направите оброк за разлика од кој било друг во нашиот професионален готвачки капут. Десет копчиња за јазли. Левиот џеб на градите и џебот на термометарот на левиот ракав. Стоечка јака и манжетни со вентилација со чиста завршница. Индустриски перење пријателски.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката