Кошмарот на дизни Тим Бартон Пред Божиќ-Јапонски Џек Ѕид Постер, 22.375 34

Кошмарот на дизни Тим Бартон Пред Божиќ-Јапонски Џек Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.67

Достапност

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред Божиќ-Јапонски Џек Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред Божиќ-Јапонски Џек Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката