Maidenform Една Ткаенина Одговара На Целосна Покриеност Долна Жица Градник Париз Голи 34б женски

Maidenform Една Ткаенина Одговара На Целосна Покриеност Долна Жица Градник Париз Голи 34б женски

DEN 191.20

Достапност

ТОЛКУ МАЗЕН, ТОЛКУ УДОБЕН Комбинирајќи допири на чипка со мазноста на микрофибер, еве кабриолет градник кој обезбедува поддршка, покриеност и стил. Нудејќи целосна покриеност, неговите чаши за долна жица smartzone® обезбедуваат подигнување таму каде што ви треба. Овој мазен градник за маица со долна жица од микрофибер овозможува маици и други плетени да лебдат над ткаенината за мазниот, елегантен изглед што го сакате. И со своите конвертибилни традиционални ремени со вкрстени крстови, тоа е како да добивате два градници во едно. ПОДДРШКА ШТО ВИ ТРЕБА - лесно обложен градник со целосна покриеност со Чаши за Паметни Зони под жица за подигнување каде што ви треба. ДВЕ-ВО-ЕДНО КАБРИОЛЕТ РЕМЕНИ - прилагодливи ремени лесно се претвораат од традиционално директно во вкрстено абење. МАЗНИ ЧАШИ ПОДГОТВЕНИ ЗА МАИЦА-сатенски-мазни, ултра меки чаши од микрофибер дозволуваат маици и други плетени да се лизгаат преку ткаенината за елегантниот, мазен изглед што го сакате. ЗАТВОРАЊЕ НА ГРБОТ - четкано затворање на грбот со кука и очи. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Свилени мазни чаши од микрофибер со акценти од тантела со совршен навестување на истегнување. МИЕЊЕ РАЦЕ-препорачуваме миење раце на овој женски кабриолет градник за да ја задржи својата форма. ; големина на чаша : Б; големина на бендот : 34 Стил ДМ7549. Обликувани чаши од пена подигнуваат и обликуваат. Целосна покриеност. Носете 2 начини! Прилагодливи кабриолет ремени. Кука-и-око назад во близина. Мазни потези! Сатен-мазна ткаенина со прекрасни детали од предниот дел на центарот за чипка. Материјал Од Ткаенина : Најлон 70%, 30% Спандекс. Земја На Потекло : Индонезија.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката