Нерѓосувачки Челик Полиран Жолта IP Врска Нараквица, 8.50

Нерѓосувачки Челик Полиран Жолта IP Врска Нараквица, 8.50

DEN 1.67

Достапност

Додадете елеганција на вашата личност со оваа прекрасна нараквица од нерѓосувачки челик. Украсена со жолта ип-позлата, оваа импресивна нараквица долга 8,5 инчи и широка 8,5 мм може да се пофали со брилијантна високо полирана завршница и тркалезни кубни цирконски камења во центарот за елегантен изглед. Оваа нараквица заштитена со преклопен улов за правилно држење.Метална Тежина : 34,68 Грама Накит Тип : Моден Стил На Нараквица : Линк Нараквица Финиш : Висок Полски Пол : машки затворач : Преклопете Преку Фаќање Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бело Обложување : Жолта ип-позлатена димензии : 8,5-инчен х 8ммстоун Детали : Тип : Кубни Цирконијаколор : Јасна Форма : тркалезна количина : 23 поставување накит : Предност Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик ЦЗ Нерѓосувачки Челик Полиран Жолта Ип Врска Нараквица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката