Шампион Машка Колорблокирана Пакувана Јакна, Големини С-Л

Шампион Машка Колорблокирана Пакувана Јакна, Големини С-Л

DEN 2.33

Достапност

Одете од фер во бурно време со Јакна што се спакува во сопствениот џеб. 100% полиестер микро поплин ткаенина со водоотпорен слој. Отпорен на ветер. Лабава фитинг полите со шок жици за затегнување. Јака за нуркање со качулка. Може да се спакува во предниот џеб.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката