Домашна Индустриска Фау Кожа Бар Столче Кафеава

Домашна Индустриска Фау Кожа Бар Столче Кафеава

DEN 3.00

Достапност

Оваа изведба ткаенина барстол слави скромни материјали, чесна изработка и карактеристики индустриски стил. Столицата има четкана метална основа и чоколадно-кафеава, кожна ткаенина, дизајнирана да изгледа добро истрошено и сакано. Дарежливото полнење и контурниот грб обезбедуваат оптимална удобност. Оваа столица е совршена за маса за собирање во индустриски стил. Домашна Индустриска Вештачка Кожа Бар Столче Кафеава.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката