Женските Фанатици Брендирани Заглавени Сиви Чикаго Носат Голема Улога Раглан Пуловер Дуксер

Женските Фанатици Брендирани Заглавени Сиви Чикаго Носат Голема Улога Раглан Пуловер Дуксер

DEN 640.00

Достапност

Уживајте во секојдневен, пријатен приказ на вашиот чикаго Носи лојалност со Оваа голема улога пуловер дуксер Од Брендирани Фанатици. Се одликува со задебелен знак И лого на Чикаго печатени преку градите и удобен дизајн со средна тежина што го прави одлично зграпчување кога ќе пристигнат поладни температури. Покрај тоа, ракавите раглан нудат леснотија на движење што ви одговара кога сакате да ги расположите вашите омилени. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Долг ракав. Увезени. Пуловер. Официјално лиценциран. Вратот на екипажот. Графика за печатење на екранот. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 57% Памук/43% Полиестер. Зашиени ленти. Пуловер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката