Машки Во Глуждот Палубата Подигање Големина 9

Машки Во Глуждот Палубата Подигање Големина 9

DEN 1091.52

Достапност

Колекцијата За Подигање На Палубата На Глуждот, ОД XTRATUF, има лесен дизајн со истиот надворешен ѓон отпорен на лизгање, пронајден на колекцијата Наследство за подигање. Овие водоотпорни чизми од 6 инчи имаат петелки прицврстени на вампирот и глуждот, помагајќи ви да ги поставите. Внатре во чизмите има XPRESSCOOL лагер за ладење што ги одржува нозете удобни и во ладни и во топли средини. Надворешниот ѓон со ОЦЕНЕТ СРА, отпорен на лизгање, составен од ексклузивно гумено соединение, ја зафаќа површината на подот, обезбедувајќи сигурна основа. Оваа чизма е конструирана со рачно слоевита гума, и затоа не е класифицирана како ЧИЗМА ОД КОМЕРЦИЈАЛНО одделение XTRATUF. За оние кои бараат подигање на палубата за висина на глуждот од комерцијално одделение, ве молиме побарајте ГО БАГАЖНИКОТ НА Тркалата XTRATUF. Мерењата беа земени од големина 9. Може да има мали варијации врз основа на големината. 100% Водоотпорен. Надворешен Ѓон Отпорен На Лизгање. Приближно 3,16 килограми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Флеш ПОСТЕР
  • Новак

Флеш ПОСТЕР

DEN 0.67

Ова е сосема нов едностран репродукциски отпечаток на Флеш постер Големината на хартијата е приближно 2