Моторен Тренд Удобностдрајв Делукс Фау Кожен Капак На Предното Седиште За Автомобил Камион ван и ТЕРЕНЕЦ, Црвено-Премиум Premономско Обложено Перниче За Капакот На ?

Моторен Тренд Удобностдрајв Делукс Фау Кожен Капак На Предното Седиште За Автомобил Камион ван и ТЕРЕНЕЦ, Црвено-Премиум Premономско

DEN 2.33

Достапност

Моторниот Тренд На Удобните Капаци на Седиштата имаат супер мека, кадифена подлога насекаде за да ви овозможат најудобно возење. Illономски контурираните перници вградени директно во капакот помагаат да се обезбеди максимална поддршка за вашето тело додека возите. Ние користиме само највисок квалитет на микрофибер кожа кога ги правиме нашите корици за да ви обезбедиме пријатна, издржлива заштита за внатрешноста на вашиот автомобил. Овој материјал се одликува со ултрареално камче и супер мек допир, истовремено нудејќи природна отпорност на течности и абење. ЗАШТИТЕТЕ ГО И ОСВЕЖЕТЕ ГО ВАШИОТ ЕНТЕРИЕР - ова е совршен капак на седиштето за вашиот нов автомобил, па дури и автомобил кој е само нов за вас. Нашиот капак на предното седиште нуди заштита од излевање и дамки што може да се појават во внатрешноста на вашето возило. Обновете го изгледот на вашиот ентериер со прикривање на истрошено седиште со нашиот премиум капак за автомобилско седиште. ПРЕМИУМ ОБЛОЖЕН ДИЗАЈН - Капаците На Седиштата За Удобност на Моторниот Тренд имаат супер мека, кадифена подлога насекаде за да ви овозможат најудобно возење. Illономски контурираните перници вградени директно во капакот помагаат да се обезбеди максимална поддршка за вашето тело додека возите. МЕКО И ЛУКСУЗНО ЧУВСТВО-ние користиме само највисок квалитет на микрофибер кожа кога ги правиме нашите корици за да ви обезбедиме пријатна, издржлива заштита за внатрешноста на вашиот автомобил. Овој материјал се одликува со ултрареално камче и супер мек допир, истовремено нудејќи природна отпорност на течности и абење. ПРАКТИЧНИ ПРЕДНИ ЏЕБОВИ-Лесно чувајте го вашиот мобилен телефон, паричник и повеќе користејќи ги вградените предни џебови. Исто така, ќе ја цените продолжената покриеност преку предните и страничните рабови на седиштата. Додадете дополнително складирање за вашето следно патување, истовремено заштитувајќи го вашиот ентериер од абење. УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ПОВЕЌЕТО ВОЗИЛА-Посебна грижа беше преземена при дизајнирање на нашите капаци за седишта за да одговараат на речиси секој автомобил, камион, комбе или ТЕРЕНЕЦ со отстранливи потпирачи за глава. Ве молиме погледнете ги дадените слики за примери за инсталација.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката