Парвез Таџ Куче покрај Плажа Платно Ѕидна Уметност

Парвез Таџ Куче покрај Плажа Платно Ѕидна Уметност

DEN 2.67

Достапност

Овој акрилен сликарски принт ја оживува и убавината на плажата и личноста на португалско водно куче на платно. Во ова, преслатко кученце се вклопува во атмосферскиот песок со брановите што паѓаат позади. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Парвез Таџ Куче покрај Плажа Платно Ѕид Уметност : ликовна уметност платно печатење Од Парвез таџ. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката