Моен Брантфорд Брусен Никел Пози-Темп Када Туш

Моен Брантфорд Брусен Никел Пози-Темп Када Туш

DEN 607.68

Достапност

Моен го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн Од завршетоци кои гарантирано ќе траат цел живот, кои совршено го балансираат притисокот на водата внесете елеганција во вашиот дом со премиум селекции од моен. Од софистицираноста на традиционалниот период до рационализираната префинетост на минималистичката современа, ќе најдете мноштво неверојатни начини да го изразите вашиот стил со производи од моен. Моен е посветен на дизајнирање и испорака на прекрасни производи кои траат цел живот - низ целиот свет. Опис Како и најдобрите декоративни состаноци, кујната Брантфорд и славините бар/преп прават традиционално стилизираниот простор да се чувствува навистина завршен. Изливот ја подобрува искривувањето на телото и рачката на славината, за вистински полиран изглед. Карактеристики : . брусениот финиш на никел го носи топлиот изглед на нерѓосувачки во вашата бања. рачката на рачката го олеснува прилагодувањето на водата. Life Shine (R) финишот ја гарантира крајната издржливост и гарантирано не оцрнува, кородира или се лупи. инсталирајте Со Контролен вентил За балансирање на притисокот Posi-Temp(r) за да ја одржите контролата на температурата на водата под туш. Спецификации : Гаранција На Производителот : https : // /клиент. Заврши : Четкан Никел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез