Грако® Заштитна Ограда За Мали Деца, Бела

Грако® Заштитна Ограда За Мали Деца, Бела

DEN 639.84

Достапност

Продолжете го животниот век на вашето кабриолет креветче со Заштитната Ограда За Дете Грако. Обезбедување дополнителна безбедност за вашето дете за време на транзицијата на креветчето до мало дете. Дизајниран да го извлече максимумот од вашето кабриолет креветче. Компатибилен само со избрани креветчиња Грако и Штрк. Ве молиме проверете ги компатибилните модели пред купувањето. Оваа заштитна ограда Е Сертифицирана Од Грингард Злато. Достапно Во Бело, Камче Сиво и Сиво. ГРИНГАРД ЗЛАТО СЕРТИФИЦИРАН, ЈПМА СЕРТИФИЦИРАН : производите Сертифицирани ОД ГРИНГАРД Злато се проверуваат за повеќе од 10.000 хемикалии и Вок за кои се знае дека го загадуваат воздухот во затворените простории; Експерт тестиран за исполнување или надминување на сите применливи категории доброволни и задолжителни безбедносни стандарди. КОМПАТИБИЛНИ КРЕВЕТЧИЊА ЗА ШТРКОВИ : Алпски ;izзона; Бејвју; Бекет; Бекам; Рамноденица; Форест; Хилкрест; Хомстед; Луна; Малибу; Модерен Пацифик; Мов; Овоштарник; Пацифик; Портофино; Принцеза; Санта Моника; Скај; Краткоденица; Стивестон; Зајдисонце; Тоскана. КОМПАТИБИЛНИ КРЕВЕТЧИЊА ГРАКО : Asвил; Бентон Со Фиока, Бентон Креветче Басна; Јордан; Хедли; Мелбурн; Париз; Реми; Солано Со Фиока, Приказна За Креветчето Солано; Теди (не Теди Мини). СЕКОЈА ЗАШТИТНА ОГРАДА СЕ ПРОДАВА ПОЕДИНЕЧНО : Секоја заштитна ограда се продава поединечно (кутијата содржи само една заштитна ограда); ве Молиме проверете ги упатствата за склопување на вашето креветче за да обезбедите компатибилност со заштитната ограда, Како Што Штркот Се Препорачува За компатибилен Штрк Поддржан од 1-годишна гаранција на ограничен производител.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката