Момени 2' 3 ' Син Цветен Надворешен Килим

Момени 2' 3 ' Син Цветен Надворешен Килим

DEN 2.67

Достапност

Овој сјаен тепих со сина дланка, дел од Колекцијата Ривиера, е создаден со полипропилен, што го прави силен и сигурен и за внатрешна и за надворешна употреба. Вашиот простор ќе се чувствува разигран и ќе се осмелиме да кажеме тропски, со оваа изјава. За малку дополнителна забава, спарете ја со многу богати зелени растенија и златни акценти. Помислете на колекцијата Ривиера како туристичката линија за килими. Сончеви бои, ветровити, преголеми отпечатоци, тие се како одмор од сериозни парчиња домашен декор. НАДВОРЕШЕН КИЛИМ : целата линија е направена од полипропилен, што значи дека тие ќе работат внатре или надвор, така што вашите дворови и тремови можат да изгледаат убаво како и остатокот од вашиот дом. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЗАВРШНИЦА : Моќта се наѕираше и изработена од 100% полипропилен што се пере. КУП СО НИЗОК ПРОФИЛ : тепих Со Низок профил на висина на купот од 0,1 инчи. ГЛОБАЛНА ИНСПИРАЦИЈА : оваа колекција зема инспирација од минимални Икати, тропски силуети, шибори, кинески батик, англиски котсволд и јапонски текстил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката