Слобода Пиштол Свод А Ц Адаптер

Слобода Пиштол Свод А Ц Адаптер

DEN 895.20

Достапност

Направете ГО вашиот hdx свод уште побрз со адаптерот За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА На Либерти. АДАПТЕРОТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за hdx моделите го одржува вашиот свод "буден" и подготвен за одење! Со вклучен адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА во единицата, пристапот до вашиот свод е под 1 секунда. Без АДАПТЕРОТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, сводовите НА HDX бараат дополнителна секунда до " будење " (вкупно помалку од 2 секунди). Слобода Пиштол Свод А/Ц Адаптер : Одговара : HDX Сводови. ХДХ-150 И ХДХ-250.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката